13
11

Ślubne inspiracje — trzy pomysły na styl zaproszeń

Wybór projektu zaproszeń to bardzo ważny etap przygotowań do ślubu. Wielu parom zależy bowiem na znalezieniu papeterii ślubnej, która zrobi wrażenie na przyszłych gościach i będzie pasować do charakteru wesela. Nie masz jeszcze pomysłu na motyw przewodni zaproszeń? Sprawdź, jakie style cieszą się obecnie sporą popularnością.

 

Zaproszenia boho

Boho to od dobrych kilku lat jeden z najgorętszych trendów weselnych. Inspirowany artystyczną bohemą i kulturą hipisów styl w przypadku papeterii ślubnej oznacza liczne nawiązania do natury i bardzo romantyczny charakter. Zaproszenia ślubne mogą mieć np. ozdoby z motywem polnych kwiatów, folklorystyczne akcenty czy też koronkowe wstawki. Mile widziane są również pawie pióra.

 

Zaproszenia glamour

Papeteria ślubna glamour to idealna propozycja dla par, które lubią elegancję z nutą luksusu i cenią wysoką jakość. Zaproszenia w tym stylu są efektowne, ale jednocześnie nie ma w nich miejsca na nadmierny przepych. Można śmiało sięgnąć po szlachetne kolory, czyli np. złoto, butelkową zieleń bądź bordo. W przypadku zdobień warto natomiast zwrócić uwagę na klasyczne róże, barokowe ornamenty czy też połyskujące wstążki z ekskluzywnego materiału.

 

Zaproszenia eko

Od dłuższego czasu rośnie zainteresowanie zaproszeniami ekologicznymi. Ma to związek z coraz większą świadomością społeczną dotyczącą konieczności ochrony środowiska. Papeteria eko z oferty sklepu online Stardust Studio oznacza wykorzystanie np. naturalnego drewna czy też papieru ekologicznego, który pochodzi z recyklingu.