23
10

Projektowanie uśmiechu w gabinecie stomatologicznym

W gabinetach stomatologicznych można zdecydować się na wiele ciekawych zabiegów przeznaczonych dla osób w każdym wieku. Dzięki takim właśnie zabiegom można oczywiście uzyskać piękny oraz zdrowy uśmiech. Z tego też względu ludzie chętnie decydują się na projektowanie uśmiechu. W ten sposób można pozbyć się raz na zawsze swoich kompleksów związanych z nieestetycznym wyglądem uzębienia. Projektowaniem uśmiechu zajmują się doświadczeni stomatolodzy z zakresu stomatologii estetycznej, więc można im zaufać i oczekiwać niesamowitych efektów końcowych przeprowadzanych w gabinetach zabiegów.

Indywidualne projekty dla pacjentów

Atutem takich rozwiązań jest oczywiście to, że projekty przygotowywane są indywidualnie dla pacjentów, którzy chcą zdecydować się na taki zabieg, aby mieć piękny i szczery uśmiech. Wiadomo, że kształt twarzy u każdego pacjenta znacząco się od siebie różni, dlatego też warto oczywiście chwilę popracować nad przygotowaniem takiego projektu, aby uśmiech prezentował się niesamowicie i wyjątkowo. W ten sposób pacjent będzie mógł otrzymać wizualizację przeprowadzanego zabiegu, a następnie sam zadecyduje, czy taki uśmiech jest dla niego satysfakcjonującym rozwiązaniem, czy też stomatolog Gdańsk ma się pokusić o stworzenie kolejnego projektu, który będzie jego zdaniem lepiej pasował do kształtu twarzy.

Zdjęcia twarzy oraz zębów pacjenta

Przy projektowaniu uśmiechu najważniejszym elementem jest dokładne wykonanie zdjęć twarzy oraz zębów pacjenta. Dzięki temu można lepiej zaprojektować uśmiech dla danych pacjentów, tak aby dać im pełne zadowolenie. Wtedy też wykonywane są specjalistyczne wyciski, co oczywiście może zająć trochę czasu, ale takie działania prowadzą do tego, że pacjentowi w końcu może być przedstawiona wizualizacja jego uśmiechu. Jeśli projekt nie zostanie zaakceptowany przez pacjenta, nie może być na siłę realizowany przez stomatologa. Jest to bezpieczna metoda na uzyskanie pięknego uśmiechu, ponieważ jest całkowicie odwracalna, a do tego również bezbolesna.