17
13

Olśniewające kreacje na czerwonym dywanie – jak gwiazdy to robią?

W tym tygodniu na czerwonym dywanie pojawiły się olśniewające kreacje. Jak to robią gwiazdy? Zebraliśmy listę najlepszych wskazówek i sztuczek używanych do wow na czerwonych dywanach w tym tygodniu.

 

  1. Odpowiednie akcesoria – widzieliśmy wiele gwiazd noszących nietypowe akcesoria do swoich sukni i wydaje się, że działa to na ich korzyść. Aby osiągnąć ten sam efekt, spróbuj zawiązać ciekawy szal wokół swojego dekoltu lub założyć parę kolczyków.

 

  1. Malowanie ust – jest to świetny sposób, aby twoje usta wyglądały na większe bez uciekania się do chirurgii plastycznej. Konturówka do ust może również dać ci dodatkową definicję dla wysokiej klasy wyglądu, który naprawdę działa na każdą okazję.

 

  1. Załóż coś, czego nikt inny nie założy – jeśli szukasz czegoś naprawdę wyjątkowego, rozważ wykonanie dla siebie niestandardowego elementu przez najlepszego projektanta w Twojej okolicy! Dzisiejsze pokazy nagród były pełne naprawdę jedynych w swoim rodzaju strojów, które są noszone tylko raz. Jeśli jesteś skłonna wydać pieniądze, może warto zainwestować w przyniesienie do domu stroju, który jest całkowicie twój!