21
19

Odpylacze modułowe

Skażone niekorzystnymi treściami powietrze w środowisku miejsca pracy doprowadza do obniżonej skuteczności pracy i, przy długim działaniu, do zepsucia stanu zdrowia ludzi. Odpylacze modułowe dedykowane są do odpylania mechanizmów produkcyjnych, w jakich występują pyły suche oraz sypkie. Można je wykorzystywać we wszelkich dziedzinach oraz branżach przemysłu, gdzie jest potrzeba suchej filtracji. W zastosowaniach określonych można wykorzystywać odpylaczy do odpylania pyłów tworzących z powietrzem oraz pozostałymi gazami kompozycje wybuchowe. Co też charakteryzuje odpylacze modulowe?

Odpylacze modułowe – co należałoby wiedzieć?

Dzięki nowoczesnym efektom symulacji przepływów stosujemy obecnie najlepiej całą nawierzchnię filtracyjną. Takie wyjścia gwarantują optymalną skuteczność przy dobrym budżecie. Dzięki długoletniemu badaniu przy serwisie systemów odpyleniowych mamy na rynku wyjścia pewne oraz łatwe w obsłudze. Zarazem bardzo firmy obecnie stawiają na integrację składników eksploatacyjnych w zakładach nabywców, gdyż wiedzą, jak istotne jest zagwarantowanie trwałości pracy narzędzi czyszczących.

Odpylacze modułowe oraz ich wykorzystanie

Odpylacze modułowe wykorzystuje się do odpylania w mechanizmach obróbki drzewa, metalu i tworzyw syntetycznych, jednak także w sektorze cementowym, wapniowym oraz sztucznym. Propozycja odpylaczy modulowych otacza filtry workowe poziome oraz pionowe. Wartością odpylaczy modulowych jest uniwersalność – są dostępne w rozmaitych kształtach oraz typach, natomiast również modułowa konstrukcja, dzięki której mogą być instalowane choćby w niezwykle ograniczonych powierzchniach i małe wykorzystanie energii, co przemieszcza się na małe wydatki eksploatacyjne.