15
9

Nowa kanapa – jaki model wybrać?

Jeśli chodzi o sofy, nauczyłam się, że najważniejszymi czynnikami są styl i wygoda. Mam swój styl w głowie, ale znalezienie odpowiedniego poziomu komfortu bez poświęcania stylu okazuje się trudne.

 

Ostatnio mam obsesję na punkcie tej konkretnej kanapy z Crate & Barrel, która wygląda jak elegancka, nowoczesna wersja antycznej kanapy mojej babci – bez wątpienia dlatego, że jest pokryta klasycznym kwiatowym nadrukiem. Ale powodzenia w próbach sprawdzenia, jak miękkie są poduszki! Czytanie recenzji nie daje ci prawdziwego poczucia, jak to jest siedzieć na niej przez dłuższy czas. Crate & Barrel wydaje się nawet wychodzić z siebie, aby ukryć wszelkie wzmianki o komforcie, opisując swoje siedzenia jako „prawie niezniszczalne” i „gwarantowane do końca”. To może być prawda, ale nie mówią, czy są one wystarczająco wygodne, abyś mógł na nich siedzieć przez wiele godzin bez wstawania – do czego właśnie potrzebowałbym nowej kanapy.

 

Na szczęście istnieją inne źródła z bardziej realistycznymi recenzjami produktów. W Best Sofas, jeden recenzent mówi, że sofa jest bardzo wygodna, gdy zapadniesz się w nią z nogami w górze, ale sugeruje, aby usiąść na krawędzi, a nie zwijać się.

Więcej na: czaswogrodzie.pl