11
6

Myjnia automatyczna – dobra dla twojego samochodu

Większość ludzi nie myśli o swoich samochodach jako podatnych na działanie czynników zewnętrznych, ale nawet najbardziej nowiutkie samochody padają ofiarą rdzy. Choć teraz może to nie być problem, to jeśli będziesz regularnie korzystać z automatycznej myjni samochodowej, możesz zachować swój samochód jak nowy na znacznie dłużej.

 

Powodem, dla którego woda i sól są odpowiedzialne za rdzę, jest ich reaktywność. Znajdują wszelkie drobne otwory w Twoim samochodzie i atakują je, powodując rdzę. Korzystając z myjni automatycznej, jesteś w stanie dokładnie wyczyścić swój samochód bez narażania go na działanie tych elementów. Połącz to z dobrym woskiem i masz już błyszczącą broń przeciwko żywiołom.

 

Niektórzy ludzie wolą myć swoje samochody na podjazdach lub w myjni na South Congress i Oltorf, ale z firmami ubezpieczeniowymi pokrywającymi do 3000 dolarów w naprawach z powodu samych odprysków (nawet nie licząc szkód z innych źródeł), to prawdopodobnie dobry pomysł, aby utrzymać swoje dziecko bezpieczne przez dbanie o nie w profesjonalnym zakładzie.