15
16

Moda lat 90 wraca – wystrój domu.

Niezależnie od tego, czy byłeś fanem estetyki grunge, czy lata 90. były po prostu dekadą, w której Twój zmysł modowy był u szczytu, wszyscy możemy zgodzić się co do jednego: lata 90. wróciły. I tym razem przejmują wystrój Twojego domu.

 

Odrodzenie lat 90. rozpoczęło się w modzie i urodzie, ale teraz przedostało się do wystroju domu. Łatwo zauważyć, jak to się stało: kiedy spojrzysz wstecz na erę, która dała nam crop topy, buty na platformie i chokery, zauważysz, że wystrój z lat 90. to eksplozja neonowych kolorów i graficznych wzorów. Choć może się to wydawać dziwne, aby wprowadzić do swojego domu wygląd tak mocno kojarzący się z młodością, istnieje wiele sposobów, aby to zrobić bez sprawiania, że Twoje miejsce poczuje się jak kapsuła czasu.

 

Na przykład, prawdopodobnie masz kilka starych koszul flanelowych leżących w pobliżu. Wzór w kratę i gruba tkanina to popularne elementy wystroju z lat 90-tych; nie są one po prostu całością. Jeśli wyjmiesz flanelę z tych koszul, nałożysz ją na biały t-shirt (lub nawet inną flanelę), a następnie ubierzesz ją z kilkoma chudymi dżinsami lub legginsami z jaskrawoczerwonymi trampkami, wziąłeś coś przypominającego grunge i sprawiłeś, że znów poczuje się nowocześnie.

Więcej na: sielankowelove.pl.