14
9

Mieszkanie w kawalerce – jak sobie poradzić z małą ilością przestrzeni?

Nie ma zbyt wielu opcji, gdy mieszkasz w mieszkaniu typu studio. Biorąc pod uwagę fakt, że musisz dzielić wszystkie pokoje i obszary swojego mieszkania ze swoim znaczącym innym, życie w małej przestrzeni jest jeszcze trudniejsze.

 

Życie w mieszkaniu typu studio może być trudniejsze dla tych, którzy lubią przyjmować gości w domu. Ponieważ nie masz oddzielnej sypialni, prawdopodobnie nie będziesz chciał spać na kanapie za każdym razem, gdy masz przyjaciół nad dla partii. Zamiast tego zawsze możesz zasugerować swoim znajomym, aby przyszli w parach lub zaprosić ich na piknik na zewnątrz.

 

Zawsze staraj się utrzymać porządek. Jeśli masz dużo rzeczy, spróbuj przechowywać je gdzieś, gdzie łatwo je znaleźć.

 

Jeśli chodzi o przechowywanie żywności, istnieje kilka sztuczek, które pomogą Ci lepiej ją zorganizować. Na przykład, użyj przezroczystych pojemników lub plastikowych toreb podczas przechowywania przedmiotów spożywczych wewnątrz lodówki lub spiżarni, aby łatwo było Tobie i każdemu innemu, kto mieszka z Tobą zobaczyć, co jest w środku, bez konieczności otwierania każdego pojemnika lub torby.

 

W przypadku gdy twój łazienka no składowa przestrzeń then upewniał się że wszystko ma swój miejsce i umieszcza właściwie w rozkazie nie tylko save przestrzeń ale także unikać niepotrzebnego bałaganu i zagracenie wśród twój łazienki.