9
15

Jakie ładowarki zabrać w podróż?

Nie ma jednego zestawu przedmiotów do zabrania na drogę, ale oto kilka podstaw, aby uzyskać jak najwięcej z podróży. Ogólnie rzecz biorąc, będziesz musiał naładować swój telefon, tablet i laptop, które będą wymagały różnych ładowarek.

 

Aby naładować wszystkie urządzenia, będziesz potrzebował co najmniej dwóch ładowarek ściennych USB – takich ze składaną wtyczką. Ten rodzaj ładowarki działa w każdym kraju, który ma elektryczność i gniazdka. Jeśli masz wiele urządzeń, lub jeśli chcesz być w stanie ładować wiele urządzeń na raz, to warto kupić multiport ładowarki USB. Dla najlepszej prędkości, będziesz chciał uzyskać ładowarkę, która stawia co najmniej 2 ampery na port (nie wszystkie ładowarki podać ich amperaż).

 

Jeśli masz iPhone’a lub iPada, są duże szanse, że masz już ładowarkę ścienną USB: była dołączona do urządzenia, gdy je kupiłeś. Jeśli nie, albo jeśli szukasz zastępczej lub dodatkowej na czas podróży, Apple oferuje w swoim sklepie internetowym wieloportową ładowarkę ścienną USB (z dwoma portami). Zwijany przewód jest idealny do przechowywania podczas podróży, jak również.