13
6

Jakie fryzury można wykonać za pomocą lokówki?

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z lokówką, możesz być onieśmielona patrząc na szeroką gamę fryzur i zastanawiając się, jak je wszystkie rozgryźć. Nie martw się – tak naprawdę musisz wiedzieć tylko kilka rzeczy, by zacząć układać włosy jak profesjonalistka!

Po pierwsze, każda fryzura składa się z trzech podstawowych części: z przodu, z boku i z tyłu. Sposób, w jaki te części włosów opadają, będzie miał wpływ na objętość każdej z nich, a także na to, gdzie każda z nich znajdzie się na Twojej twarzy. Na przykład, jeżeli zależy Ci na objętości włosów, ale nie chcesz, by zakryły jedno oko, musisz upewnić się, że Twoja tylna sekcja jest ułożona w kierunku skośnym, który nie zakryje żadnego z Twoich oczu.

Jakie natomiast fryzury można wykonać za pomocą lokówki? Jest ich tak wiele! Poniżej znajduje się kilka przykładów:

Faliste loki: 

Aby uzyskać ten wygląd, kręć włosy w naprzemiennych kierunkach, tworząc delikatnie pofalowane linie, które dodadzą ruchowi i miękkości Twojej fryzurze.

Bob o linii A z miękkimi lokami: 

W tej stylizacji użyj lokówki, aby podkręcić końcówki włosów. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla osób o dłuższych włosach, ponieważ nadaje im miękkość na końcach włosów, co sprawia, że wyglądają jak warstwy, nawet jeśli ich nie mają.

Sprężyste fale: 

Aby uzyskać ten wygląd, użyj lokówki na połowie długości i na końcach włosów. W ten sposób stworzysz duże fale, które będą idealne na wesoły, beztroski dzień.

Więcej prad znajdziesz w artykułach na stronie https://minimish.pl/.