14
7

Jaką podłogę wybrać w łazience?

Łazienki są jedną z tych przestrzeni, w których musisz mieć funkcjonalną podłogę, ale niekoniecznie musi to być najbardziej atrakcyjna część pomieszczenia. Jeśli zastanawiasz się, jaki rodzaj podłogi wybrać do swojej łazienki, oto kilka pomysłów na rzeczy, które są tanie dla twojego portfela i będą trwać przez lata:

Płytki 

Płytki są świetne, ponieważ są trwałe, łatwe do czyszczenia i występują w różnych kolorach i stylach. Jeśli twoja łazienka będzie używana tylko przez ciebie lub jedną inną osobę, rozważ uzyskanie mniejszych płytek, abyś mógł zrobić kreatywne wzory z nimi. Rozważ uzyskanie kilku dodatkowych płytek, tak że jeśli trzeba zastąpić jeden w pewnym momencie, będziesz już miał odpowiedni kolor.

Winyl 

Winyl jest znacznie tańszy niż płytki, ale nadal ma wiele z tych samych korzyści – jest bardzo trwały i łatwy do czyszczenia. Jest w kilku kolorach i stylach, ale jeśli chodzi o jakość, winyl nie jest tak ładny jak płytki. Jednak winyl jest nadal dobrym wyborem, jeśli chcesz coś stylowego i taniego!

Wykładzina

Jest to kolejna niedroga opcja, która działa dobrze w sypialniach lub innej przestrzeni, w której nie jest regularnie poddawana działaniu wody.

 

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://lovihomi.pl/ .