12
7

Jaką biżuterię wybrać na ważne wydarzenia?

Kiedy otrzymujesz zaproszenie na specjalną okazję, w Twojej głowie zaczynają kłębić się pytania: Co powinnam założyć? Jaki prezent powinnam wręczyć? Czy powinnam się uczesać? Zrobić sobie manicure? I jakby tego było mało, aby martwić się o to, co założyć i jaki prezent wręczyć, musisz zdecydować się również na biżuterię.

Aby nie przytłoczyć się tymi wszystkimi pytaniami, oto kilka zasad:

-Pierwszą rzeczą, którą należy zdecydować, jest to, jaki rodzaj wydarzenia będzie.  Jeśli jest to coś swobodnego, jak spotkanie rodzinne lub przyjęcie urodzinowe, możesz wybrać wszystko, co chcesz nosić. Jeśli jest to coś bardziej formalnego, jak przyjęcie weselne lub nawet przyjęcie rocznicowe, to musisz pomyśleć o okazji i ludziach, którzy tam będą.

-W przypadku ślubu zapytaj, w jakim kolorze i stylu idzie panna młoda. Czy ma być biało i tradycyjnie? Czy może kolorowy i nowoczesny?

-Jeśli nie ma informacji, wybierz złoto lub srebro, coś klasycznego i eleganckiego. Możesz również wybrać kolorowy kamień szlachetny, taki jak ametyst lub turkus.

-Dla ważnego przyjęcia urodzinowego, zapytaj jaki rodzaj klimatu chce solenizantka/chłopak. Czy chcą, aby było to fantazyjne czy swobodne?

-Jeśli nie ma informacji, wybierz coś, co sprawia, że czujesz się komfortowo w swojej skórze. Wybierz coś kolorowego i zabawnego, jeśli masz zabawną osobowość. Jeśli nie, wybierz coś klasycznego jak srebro lub złoto. 

Więcej podobnych artykułów znajdziesz na stronie https://diysy.pl/ .