15
13

Jak dopasować paznokcie do kreacji?

Ponieważ paznokcie są częścią kreacji, muszą do niej pasować. Jeśli klient przychodzi ze wspaniałą kreacją i paznokciami, które wyglądają jak coś ze sklepu z dolarami, zniszczy to jego doświadczenie. 

Pierwszym krokiem jest zapytanie klienta o to, jakiego typu paznokcie chce. Niektórzy wolą je wybrać sami, ponieważ daje im szansę na znalezienie właśnie takiego, który będzie odpowiadał ich potrzebom – ale jeśli masz lojalną klientelę, która zawsze przychodzi do Twojego salonu na usługi, możesz być w stanie po prostu zapewnić im to, co czujesz, że jest najlepiej dostosowane do ich kreacji paznokci. Ważną rzeczą do zapamiętania jest to, że klienci nie zawsze wiedzą, co będzie działać najlepiej dla nich, więc może to być błąd z Twojej strony, jeśli robisz założenia na podstawie poprzednich doświadczeń.

Jeśli sam wybierasz paznokcie, po prostu upewnij się, że pasują do projektu. Długość paznokci zależy od tego jak bardzo wzór będzie widoczny a także od tego jak wiele z Twoich wzorów zawiera gadżetów lub innych ozdób, które wykraczają poza czubek paznokcia. Jeśli Państwa klientka wybrała skomplikowany wzór z dużą ilością ozdób to dłuższe paznokcie będą lepsze – jeśli jednak chce ona coś prostego i podstawowego to krótsze paznokcie mogą nadać jej bardziej elegancki wygląd. Więcej artykułów znajdziesz na stronie https://prettyfe.pl/ .