19
13

IRONCAD, CZYLI PARAMETRYCZNY CAD 3D

Jak przyspieszyć pracę projektanta oraz zwiększyć jej wydajność? Parametryczny CAD 3D to udogodnienie dla współczesnych specjalistów z niejednorodnych branż, dla których projektowanie w 3D jest możliwością wyjścia o kok dalej w stronę renomowanych oraz rzetelnych projektów. IRONCAD to chętnie wybierany program wśród projektantów. Co szczególnie wyróżnia go od innych narządzi?

Przede wszystkim ułatwia proces tworzenia gotowych modeli 3D do produkcji, dzięki dużej swobodzie pracy. Połączenie technologii modelowania bezpośredniego z projektowaniem opartym o historię operacji wpływa na wysoki standard wykonywanych obowiązków. Parametryczny CAD 3D to nie tylko funkcjonalność, ale także nastawienie na wygodną obsługę oraz współpracę między specjalistami.

Projektowanie w 3D to wiele unikalnych sposobów na kompleksowy projekt, dzięki którym użytkownik może stworzyć poszczególne części indywidualnie. Innowacją programu, na którą warto zwrócić uwagę, jest translator plików CAD 3D, pozwalający na szybki import projektów 3D z różnych systemów. Wyróżniającym się atutem jest możliwość wykupienia licencji IRONCAD w dwóch wersjach: Standard oraz Premium.

Pakiet Premium posiada wszystkie komponenty wersji Standard, ale także dodatkowe właściwości, jak nakładka IC-Normalia, która jest zestawem bibliotek, wyspecjalizowanych narzędzi oraz makr, zapewniających unikalną funkcjonalność dopasowaną do rozmaitych potrzeb i wymagań polskich użytkowników. Projektowanie w 3D nigdy nie było tak dokładnym odzwierciedleniem oczekiwań oraz gwarancją kwalitatywnych prac projektowych.

IRONCAD jako parametryczny CAD 3D jest nie tylko zapewnieniem innowacyjnych narzędzi, ale również dodatków, jak bezpłatne materiały i filmy instruktażowe. To także wielopoziomowe wsparcie techniczne. Pozyskanie praktyczniej wiedzy to ważna korzyść dostępna podczas użytkowania programu, dzięki której perspektywy znacznego udoskonalenia pracy są w zasięgu ręki każdego projektanta i mogą przekształcić się w wyspecjalizowane projekty.