2
1

Idzie wiosna – czas odświeżyć garderobę!

Masz już na oku ulubiony butik i wielką ochotę na zmiany, jednak zanim zabierzesz się za zakupy – przejrzyj swoją obecną garderobę. Przed dokonaniem jakichkolwiek nowych zakupów sprawdź, co masz, co chcesz mieć nadal, a w czym już chodzić nie masz zamiaru. Możesz stworzyć nowe stroje, używając kombinacji nowych i starych elementów garderoby, na które zgodnie z trendami wskazuje niejeden butik. Powinnaś także wyrzucić lub podarować komuś ubrania, które nie pasują lub których prawdopodobnie nie będziesz już nosić – z tego prostego powodu: niepotrzebnie zajmują miejsce w szafie.

Zadaj sobie modowe pytania:

  • Co masz, a czego Ci brakuje?
  • Co pasuje do Twojej wizji nowego, modnego stylu?

Jeśli masz różne swetry rozpinane, ale nie masz modych bluzek, czy koszul, które mogłabyś pod nie założyć, przeglądając butik LaLaLa, skup się właśnie na kupowaniu tych drugich. Masz dużo zwykłych spodni, ale nie masz spodni wyjściowych ani bardziej eleganckich? Tym razem nie koncentruj się na kupowaniu nowych dżinsów, ale raczej szukaj spodni wyjściowych, kiedy decydujesz się na odświeżające garderobę, wiosenne zakupy.

O czym jeszcze pamiętać podczas wiosennych porządków w szafie?

Zwróć uwagę na stan aktualnej odzieży. Ubrania wątpliwego stanu lub rozciągnięte – nigdy nie są modne. Rozważenie wyrzucenia czegokolwiek, co jest uszkodzone i nie do naprawy to dobry, pierwszy krok do odświeżenia swojej szafy. Przymierz też ubrania, których nie nosiłaś już od jakiegoś czasu. Twoje ciało mogło się zmienić z biegiem czasu, stąd może się okazać, że niektóre z Twoich ubrań są za duże lub za małe, za ciasne bądź za luźne. Przekaż wszystko, co już nie pasuje – lepiej zrobić miejsce na nowości, które zakupisz sprawdzając swój ulubiony butik.

Powinieneś także rozważyć pozbycie się elementów garderoby, które już nie pasują do Twojego stylu życia. Jeśli masz ubrania, które nosiłeś na przykład do klubów, ale nie jesteś już zbyt imprezowa, może nadszedł czas, aby się ich pozbyć? Możesz zastanowić się też nad nowymi sposobami wykorzystania starej odzieży, zanim się jej pozbędziesz. Na przykład znajdź sposoby na ubranie koszuli, której nie nosiłeś od jakiegoś czasu. Blog oferowany przez butik LaLaLa to kopalnia takich modowych inspiracji!

Czas na wiosenne zakupy w butiku online!

Chociaż robienie zakupów w sklepach stacjonarnych ma sens, ponieważ można przymierzyć stroje, nie są one w stanie Ci zapewnić tyle wygody i bogactwa asortymentu, co butik online. Jeśli dość dobrze znasz swój rozmiar, możesz znaleźć naprawdę świetne oferty w Internecie – bez obawy o konieczność wymiany. Jeśli jednak nawet konieczna będzie wymiana czy zwrot – każdy dobry butik dba o to, by ten proces był możliwie jak najszybszy i bezproblemowy. Przy okazji możesz także kupić akcesoria, takie jak torebki i okulary przeciwsłoneczne, online po niższych cenach. Jeśli szukasz tańszych ubrań – również będzie Ci łatwiej porównać ceny za pośrednictwem możliwości sklepów internetowych, aniżeli podczas zakupów stacjonarnych.

Aby mieć pewność, że to, co oferuje dany butik w istocie jest modne – sama też musisz posiadać pewną wiedzę na ten temat, dlatego uważnie śledź trendy. Trendy mają tendencję do szybkiego zanikania, jednak śledzenie trendów, którymi naprawdę się interesujesz, może być zabawne – tym bardziej, że wiosenna moda jest zawsze pełna inspiracji! Później, przeglądając butik, wkładaj do wirtualnego koszyka te trendy, które pasują do Twojego stylu. Ponieważ trendy szybko zanikają, nie przepłacaj za modne przedmioty, ponieważ nie muszą one wytrzymywać długotrwałego użytkowania. Korzystaj z oferty butików takich jak LaLaLa, które zapewniają nie tylko modne, solidne ubrania, ale i w dobrej cenie.

Show Comments

No Responses Yet

Leave a Reply