14
10

 Czy warto kupować obuwie przez internet?

Zakupy butów online to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale może to być denerwujące. Nie chcesz skończyć z parą butów, które nienawidzisz lub które nie pasują prawidłowo, więc oto kilka rzeczy, o których należy pamiętać, kupując buty online:

 

  1. Sprawdź politykę zwrotów. To prawda, że wiele firm obuwniczych ma bezpłatną wysyłkę i bezpłatną wysyłkę zwrotną, ale jeśli but nie pasuje dobrze lub jeśli nie jest tym, czego oczekiwałeś, jeśli zawiesisz się na pudełku lub spróbujesz odesłać je za pomocą własnego opakowania, mogą obciążyć cię za wysyłkę zwrotną.

 

  1. Spójrz na zdjęcia butów w różnym oświetleniu. Chcesz się upewnić, że kupujesz coś, co wygląda jak to, co chcesz, aby wyglądało w normalnym świetle i sztucznym świetle (jak z fluorescencyjnych świateł sklepu).

 

  1. Przeczytaj recenzje produktu przed zakupem (ale nie polegaj na nich całkowicie). Jeśli ludzie mówią, że but działa wąsko, to idź z szerokim rozmiarem zamiast swojego regularnego rozmiaru.

 

  1. Porównaj ceny na różnych stronach internetowych (i pamiętaj o kosztach wysyłki). Może się okazać, że gdzieś indziej znajdziesz lepszą ofertę.

 

  1. Dowiedz się, czy preferowana strona akceptuje zwroty w sklepie, a nie pocztą